Plastic Bottles, Amber PET Narrow Mouth Bottles With Tamper Evident Cap manufacturers and suppliers | Xianglin

Shishe plastike, Amber PET Narrow gojës shishe me ngacmoj evidente Cap

Përshkrim i shkurtër:

Product: shishe PET

Materiali: PET

Nënshkrimin Lloji: Matja Cap

Kapaciteti: 100ml, 150ml, 300ml, 500ml

LOGO Shërbimit: e pranueshme

Aplikimit: sulotions gojore, likuid, shurupe.


 • T-D44: 100ml zgjidhje me gojë shishe PET amber me kapak ngacmoj evidente
 • T-D45: 120ml zgjidhje me gojë shishe PET amber me kapak ngacmoj evidente
 • T-D79A: 300ml zgjidhje me gojë shishe PET amber me kapak ngacmoj evidente
 • T-D79: 500ml zgjidhje me gojë shishe PET amber me kapak ngacmoj evidente
 • Detail Product

  <

  Specifikim
  Material shishe  PET
  Cap Material  PP
  Sipërfaqe  Screen Printing, Label
  Procesi i prodhimit  Injeksion ose goditje derdhur
  sterilizim  EO Sterilizimi ose Gamma sterilizimin
  përdorim industrial  Farmaceutike / Pluhur
  Private Label Shtypi  në dispozicion
  OEM dhe ODM  Accetable
  detajet Paketimi  paketim e jashtme: kuti kartoni standarde,
   Inner Paketimi: qese PE.
  Koha e dërgimit  10-15 ditë

   

  numri shishe  kapacitet formë Total Lartësia diametër
  T-D44 100cc rreth 108mm 45mm
  T-D45 120cc rreth 115mm 48mm
  T-D79A  300cc rreth 145mm 64mm
  T-D79 500cc rreth 180mm 74mm

 • I mëparshëm:
 • Tjetër:

 • WhatsApp Online Chat!