Plastic Jars, Clear PET Straight Sided Jars w/ Induction Smooth Caps manufacturers and suppliers | Xianglin

Plastike kavanoza, Clear PET kavanoza Straight njëanshëm w / Caps Induksioni qeta

Përshkrim i shkurtër:

Emri: kavanoza PET

Materiali: PET

Nënshkrimin Lloji: Silver kromuar kapak, kapak alumini

Kapaciteti: 300cc, 500cc, 700cc, 1000cc

LOGO Shërbimit: e pranueshme

Aplikimit: Cookies, Candies, Protein Powder, hirrë pluhur proteina.


 • T-D175: 300cc Clear PET jar me kapak alumini ari
 • T-D176: Silver kromuar 700cc PET kavanoz me argjend praruar kapak
 • T-D177: Silver kromuar 500cc PET kavanoz me argjend praruar kapak
 • T-D178: 1000cc Ena bardhë PET me lemuar induksionit varaku cap
 • Detail Product

   

  Specifikim
  Material shishe  PET
  Cap Material  PP
  Sipërfaqe  Screen Printing, Label
  Procesi i prodhimit  Injeksion ose goditje derdhur
  sterilizim  EO Sterilizimi ose Gamma sterilizimin
  përdorim industrial  Farmaceutike / Pluhur
  Private Label Shtypi  në dispozicion
  OEM dhe ODM  Accetable
  detajet Paketimi  paketim e jashtme: kuti kartoni standarde,
   Inner Paketimi: qese PE.
  Koha e dërgimit  10-15 ditë

   

  numri shishe  kapacitet formë Total Lartësia diametër
  T-D175 300cc rreth 68mm 94mm
  T-D176 700cc rreth 144mm 93mm
  T-D177 500cc rreth 109mm 93mm
  T-D178 1000cc rreth 173mm 95mm

 • I mëparshëm:
 • Tjetër:

 • WhatsApp Online Chat!