Plastic Bottles, Clear PET Narrow Mouth Bottles With Silver Aluminum Caps manufacturers and suppliers | Xianglin

Shishe plastike, Clear PET Narrow gojës Shishe me kapele Silver alumini

Përshkrim i shkurtër:

Emri: shishe PET

Materiali: PET

Nënshkrimin Lloji: kapak alumini

Kapaciteti: 50cc, 60cc, 68cc

LOGO Shërbimit: e pranueshme

Aplikimi: Candies.


 • T-D164: 60cc shishe formë bel PET me kapak alumini argjendi
 • T-D165: 50cc shishe formë të rrumbullakët PET me kapak alumini argjendi
 • T-D166: 50cc shishe formë trekëndësh PET me kapak alumini argjendi
 • T-D167: 50cc shishe formë trekëndësh PET me kapak alumini argjendi
 • T-D168: 68cc shishe formë trekëndësh PET me kapak alumini argjendi
 • Detail Product

   

  Specifikim
  Material shishe  PET
  Cap Material  PP
  Sipërfaqe  Screen Printing, Label
  Procesi i prodhimit  Injeksion ose goditje derdhur
  sterilizim  EO Sterilizimi ose Gamma sterilizimin
  përdorim industrial  Farmaceutike / Pluhur
  Private Label Shtypi  në dispozicion
  OEM dhe ODM  Accetable
  detajet Paketimi  paketim e jashtme: kuti kartoni standarde,
   Inner Paketimi: qese PE.
  Koha e dërgimit  10-15 ditë

   

  numri shishe  kapacitet formë Total Lartësia diametër
  T-D164 60cc bel 84mm 46 * 38mm
  T-D165 50cc rreth 86mm 42mm
  T-D166 50cc trekëndësh 83mm 41mm
  T-D167 50cc trekëndësh 86mm 41mm
  T-D168 68cc trekëndësh 100mm 36mm

 • I mëparshëm:
 • Tjetër:

 • WhatsApp Online Chat!