Plastic Bottles, White PET Wide Mouth Diamond Shape Bottles With Various Decoration Caps manufacturers and suppliers | Xianglin

Shishe plastike, White PET Wide Mouth Diamond Shape Shishe me kapele të ndryshme Dekorimi

Përshkrim i shkurtër:

Emri: shishe PET

Materiali: PET

Nënshkrimin Lloji: kapak plastike vidë

Kapaciteti: 225cc, 150cc, 120cc

LOGO Shërbimit: e pranueshme

Aplikimi: Pills, tableta të ngurta, kapsula dhe pluhur bimor.


 • T-D150a: 225cc White PET shishe me kapak dboule mur
 • T-D150: 225cc White PET shishe me kapak dboule mur
 • T-D151: 150cc White PET shishe me kapak dboule mur
 • T-D152: 120cc White PET shishe me kapak dboule mur
 • Detail Product

   

  Specifikim
  Material shishe  PET
  Cap Material  PP
  Sipërfaqe  Screen Printing, Label
  Procesi i prodhimit  Injeksion ose goditje derdhur
  sterilizim  EO Sterilizimi ose Gamma sterilizimin
  përdorim industrial  Farmaceutike / Pluhur
  Private Label Shtypi  në dispozicion
  OEM dhe ODM  Accetable
  detajet Paketimi  paketim e jashtme: kuti kartoni standarde,
   Inner Paketimi: qese PE.
  Koha e dërgimit  10-15 ditë

   

  numri shishe  kapacitet formë Total Lartësia diametër
  T-D157 80cc rreth 75mm 48mm
  T-D158 120cc rreth 93mm 48mm
  T-D159 150cc rreth 104mm 50mm
  T-D160 200cc rreth 114mm 56mm
  T-D161 275cc rreth 126mm 61mm

 • I mëparshëm:
 • Tjetër:

 • WhatsApp Online Chat!