Plastic Bottles, Clear PET Wide Mouth Bottles With White Tear Off Caps manufacturers and suppliers | Xianglin

Shishe plastike, Clear PET Wide Mouth Shishe me të bardhë Tear Off Caps

Përshkrim i shkurtër:

Emri: shishe PET

Materiali: PET

Nënshkrimin Lloji: Tear off kapak

Kapaciteti: 120cc, 200cc, 250cc

LOGO Shërbimit: e pranueshme

Aplikimi: Pills, tableta të ngurta, kapsula dhe pluhur bimor.


  • T-C01: 120cc Black PET shishe me kapak ngacmoj evidente
  • T-C28: 150cc Black PET shishe me kapak ngacmoj evidente
  • T-C29: 250cc Black PET shishe me kapak ngacmoj evidente
  • T-C30: 200cc White PET shishe me kapak ngacmoj evidente
  • Detail Product


  • I mëparshëm:
  • Tjetër:

  • WhatsApp Online Chat!