Plastic Jars, White HDPE Easy Handle Protein Powder Jars w/ White Lined Caps manufacturers and suppliers | Xianglin

Kavanoza plastike, White HDPE Easy Handle proteinave pluhur kavanoza w / White rreshtuar Caps

Përshkrim i shkurtër:

Shishe HDPE: Product

Materiali: HDPE

Ngjyra: në dispozicion me ngjyrë të ndryshme

Mbyllja: vidë cap lartë

Kapaciteti: 1250cc, 1500CC, 660cc

Logo Shërbimit: Accetable

Aplikimi: pluhur proteinave.


 • FOB Çmimi: US $ 0,05 -US $ 0.59 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 5000 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 500,000 Copë / copë në ditë
 • Port: Shenzhen, Guangzhou
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • D113: 1250cc White HDPE Jar me PP rreshtuan kapak
 • D114: 1500CC White HDPE Jar me PP rreshtuan kapak
 • D115: 660cc White HDPE Jar me PP rreshtuan kapak
 • Detail Product

   

  Specifikim
  Material shishe HDPE
  Cap Material PE
  Lloji Cap Ngacmoj evidente marramendës Cap
  detajet Paketimi paketim e jashtme: kuti kartoni standarde, Inner Paketimi: qese PE.
  Koha e dërgimit 10-15 ditë
  sterilizim  EO Sterilizimi ose Gamma sterilizimin
  përdorim industrial  Farmaceutike / lëngshme Medicine
  Private Label Shtypi  mirëpritur
  OEM dhe ODM  mirëpritur

   

  Numri shishe kapacitet formë Total Lartësia diametër
  D113 1250cc rreth 141mm 121mm
  D114 1500CC rreth 185mm 100mm
  D115 660cc rreth 157mm 90mm

 • I mëparshëm:
 • Tjetër:

 • WhatsApp Online Chat!