Plastic Jars, 25oz Brown Glossy PET Jars w/ Bworn Smooth Induction Seal PP Caps manufacturers and suppliers | Xianglin

Plastike Kavanoza, 25oz Brown shkëlqim kavanoza PET w / Caps Bworn Smooth Induksioni Seal PP

Përshkrim i shkurtër:

Në dispozicion në pesë madhësive, këto drejt njëanshme kavanoza zezë PET vijnë me porosi ngjyra kapele qetë.

Madhësia cap është 89/400

Disponueshme me 8 oz, 16, 19 oz oz, 25 dhe 32 oz oz


 • FOB Çmimi: US $ 0,05 -US $ 0.59 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 5000 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 500,000 Copë / copë në ditë
 • Port: Shenzhen, Guangzhou
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

   

  Specifikim
  Material shishe  PET
  Cap Material  PP
  Total Lartësia  144mm
  diametër  93mm
  Sipërfaqe  Screen Printing, Label
  Procesi i prodhimit  Injeksion ose goditje derdhur
  sterilizim  EO Sterilizimi ose Gamma sterilizimin
  përdorim industrial  Farmaceutike / Pluhur
  Private Label Shtypi  në dispozicion
  OEM dhe ODM  Accetable
  detajet Paketimi  paketim e jashtme: kuti kartoni standarde,
   Inner Paketimi: qese PE.
  Koha e dërgimit  10-15 ditë

 • I mëparshëm:
 • Tjetër:

 • WhatsApp Online Chat!