Plastic Jars, 8 oz 16 oz Black Matte PET Jars w/ Black Matte Smooth Caps manufacturers and suppliers | Xianglin

Kavanoza plastike, 8 oz 16 oz Black Matte PET Jars w / Black Matte Caps qeta

Përshkrim i shkurtër:

Në dispozicion në pesë madhësive 8oz, 16 ons, 19 ons, 25, oz nad 32 oz

Drejt anuan kah kavanoza qarta PET vijnë me kapele alumini ari

Mirë për produkte të mbajë freski

Në kërkesën për pluhur akrilik, proteina pluhur, karamele etj ..


 • FOB Çmimi: US $ 0,05 -US $ 0.59 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 5000 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 500,000 Copë / copë në ditë
 • Port: Shenzhen, Guangzhou
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

   

  Specifikim
  Material shishe  PET
  Cap Material  PP
  Total Lartësia  87mm
  diametër  93mm
  Sipërfaqe  Screen Printing, Label
  Procesi i prodhimit  Injeksion ose goditje derdhur
  sterilizim  EO Sterilizimi ose Gamma sterilizimin
  përdorim industrial  Farmaceutike / Pluhur
  Private Label Shtypi  në dispozicion
  OEM dhe ODM  Accetable
  detajet Paketimi  paketim e jashtme: kuti kartoni standarde,
   Inner Paketimi: qese PE.
  Koha e dërgimit  10-15 ditë

 • I mëparshëm:
 • Tjetër:

 • WhatsApp Online Chat!