Plastic Bottles, Clear PET Wide Mouth Bottles With White Child Resistant Caps manufacturers and suppliers | Xianglin

Shishe plastike, Clear PET gojën shishe me kapele Resistant White Fëmijëve

Përshkrim i shkurtër:

Ofrohet në madhësive të 275cc 750cc ~

Available me ngjyra të ndryshme me porosi

shishe të gjerë të rrumbullakëta gojë mund të përdoret në shumë aplikime

Në dispozicion me kapak fëmijëve rezistente dhe rrokullisje kapak të lartë, si dhe kapak të butë, kapak ribbed


 • FOB Çmimi: US $ 0,05 -US $ 0.59 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 5000 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 500,000 Copë / copë në ditë
 • Port: Shenzhen, Guangzhou
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

   

  Specifikim
  Material shishe  PET
  Cap Material  PP
  Sipërfaqe  Screen Printing, Label
  Procesi i prodhimit  Injeksion ose goditje derdhur
  sterilizim  EO Sterilizimi ose Gamma sterilizimin
  përdorim industrial  Farmaceutike / Pluhur
  Private Label Shtypi  në dispozicion
  OEM dhe ODM  Accetable
  detajet Paketimi  paketim e jashtme: kuti kartoni standarde,
   Inner Paketimi: qese PE.
  Koha e dërgimit  10-15 ditë

   

  numri shishe  kapacitet formë Total Lartësia diametër
  T-A01 275cc rreth 114mm 63mm
  T-A02 300cc rreth 124mm 68mm
  T-A03 500cc rreth 146mm 80mm
  T-A04 750cc rreth 170mm 89mm
  T-A05 300cc rreth 136mm 68mm
  T-A06 400cc rreth 137mm 73mm

 • I mëparshëm:
 • Tjetër:

 • WhatsApp Online Chat!