Rreth nesh

Profili i kompanisë

Dongguan Xianglin Plastic Product Co.,Ltd has been manufacturing plastic bottles since 2006 and the factory is located in Dongguan, the famous global manufactruing city in China.Xianglin is specialized in producing bottles which is make from HDPE,PP,PET,PS and acrylic for health care supplements,foods,medicines and cosmetics.

Cilësia është një faktor në të cilën kompania nuk bën compromises.With 100.000 punëtori niveli i pastrimit dhe mbi 15.000 metra katror bimë, prodhimi prodhimit arrin 500.000 grupe në ditë. enë përshtatur me të nxehtë vulosje, shtypjen ekran, pating flaka është offerable.

XiangLin vazhdimisht përpiqet për të tejkalojnë pritjet e klientëve tanë të dy cilësinë e produktit dhe të shërbimit të klientit. XiangLin trajnuar përfaqësuesit e shërbimit të klientit dorë më dorë punojnë me klientët tanë për të përcaktuar produktet më të mira për nevojat e tyre.

ekspertët tanë teknik kanë duart-on të gjerë përvojë me produktet ne prodhim dhe janë të gatshme në dispozicion për t'iu përgjigjur të gjitha pyetjeve. Në XiangLin, ne në mënyrë rutinore të ndjekin deri me klientët tanë për të siguruar 100 për qind kënaqësinë e produktit.

Shërbim dhe mbështetje

Renditja Informacion

Easy urdhërimin - zgjedhja juaj

Order Online -  www.dgxianglin.en.alibaba.com

gjithë linjën ynë produkt është në dispozicion për urdhërimin 24 orë në ditë.

Email:  amy_wen@dgxianglin.com

KUOTAT

Ne jemi të lumtur për të japin kuotën e tyre! Ju lutemi dërgoni një email në:  amy_wen@dgxianglin.com

Për të anijeve vlerësimet, ju lutemi të dërgoni një email në:  amy_wen@dgxianglin.com

TERMAT DHE KUSHTET

Kushtet e pagesës

Ne pranojmë 30 depozita% nga T / T, bilancin 70% para dorëzimit.

Shipping

FOB Shenzhen, apo Guangzhou.

Urdhërat do të anijes "parapaguajë dhe shtoni" FOB pikë të anijeve. Nëse ka një bartës i preferuar, ju lutem vini re kjo në zonën e "komenteve" të rendit. Kërkesat për humbjen ose dëmtimin në tranzit duhet të bëhet menjëherë (brenda 30 ditëve) dhe shënohet në faturën e ngarkim.

dëm

Nëse pika duket të ketë dëme visable nga UPS, na kontaktoni brenda 48 orëve të shpërndarjes.

Për dërgesat e mallrave, çdo dhe të gjitha mungesat dhe dëmtimet duhet të jetë e shkruar në faturën e ngarkim apo Bill mallrave. Nëse ju të përcaktojë se çdo sendet dëmtohen ose të humbur, ju duhet të vini re pika, mospërputhje dhe kushtet para se të nënshkruajë atë.

Firma juaj në Bill mallrave e transportuesit dërgimin e e ngarkim (Bol) përbën pranimin e mallrave siç është dhe në mënyrë të mirë. Nëse ju nuk inspektuar para se të firmosni ju, për të gjitha qëllimet praktike, heqja dorë të drejtën për të mbledhur në një kërkesë të dëmit edhe në qoftë se dëmi është zbuluar më vonë (e njohur si dëmtim fshehur).

garanci

Të gjitha sendet janë të garantuar nga prodhuesi kundër dështimit të shkaktuara vetëm nga mjeshtëri dëmtuar apo materiale. Nëse nuk shprehet ndryshe me shkrim, shitësi bën asnjë garanci se kontejnerët, mbylljet, dhe çdo sende të tjera të përshkruar ose të përshkruara në këtë dokument janë të përshtatshme për ndonjë qëllim të veçantë.

Politika e Kthimit

Në rast të kthimit, ju lutem telefononi për një clamers formale.

Të gjitha sendet shtypjen janë jo-kthyeshme. Pa përjashtime.


WhatsApp Online Chat!