• banner1
  • banner2
  • banner36

i mirëpritur

Sigurimi i konsumatorëve-Driven Zgjidhje Që nga viti 2006!

FOCUS ON TODAY'S QUALITY, WIN TOMORROW'S MARKET

Dongguan XiangLin produkteve plastike Co, Ltd ka qenë prodhim shishe plastike që nga viti 2006 dhe fabrika është e vendosur në Dongguan, e famshme të qytetit globale manufactruing në China.Xianglin është e specializuar në prodhimin e shisheve që është bërë nga HDPE, PP, PET, PS dhe akrilik për shtesa të kujdesit shëndetësor, ushqime, barnat dhe kozmetika.

 

XiangLin ka mbi 6.000 kontenierë dhe mbylljet e ofruara, nga blu, qelibar të qartë të gjelbër, qelibar dhe natyrore kavanoza shishe plastike. Çdo Container ka një shumëllojshmëri të stileve dhe ngjyrave mbylljes për të zgjedhur nga. Ne të shërbejë klientëve në të gjithë botën dhe janë krenarë për të punuar me të dy bizneset e mëdha dhe të vogla njësoj.  XiangLin gjithashtu ofron shërbime të tjera të tilla si ujdisje, porosi dizajn myk dhe prodhimit, dhe more.We shikojmë përpara për të shërbyer më tej dhe shpresoj që ju të gëzojnë faqen tonë!

Raed më shumë
  • professsional
  • 11
  • banner ri 2
WhatsApp Online Chat!