Plastic Bottles, Clear PET Wide Mouth Bottles With White Tear Off Caps manufacturers and suppliers | Xianglin

Пластични шишиња, јасно ПЕТ широк устата шишиња со бела откине капи

Краток опис:

Име: ПЕТ шишиња

Материјал: ПЕТ

Запечатување Тип: откине капа

Капацитет: 120cc, 200cc, 250cc

Користење на логото: Прифатливи

Примена: Апчиња, солидна таблети, капсули и билни прав.


  • Т-C01: 120cc Црното ПЕТ амбалажа со подесувате евидентно капа
  • Т-C28: 150cc Црното ПЕТ амбалажа со подесувате евидентно капа
  • Т-С29: 250cc Црното ПЕТ амбалажа со подесувате евидентно капа
  • Т-C30: 200cc белиот ПЕТ амбалажа со подесувате евидентно капа
  • детали за производот


  • Претходно:
  • Следно:

  • WhatsApp Онлајн Chat!