Најчесто поставувани прашања

Најчесто поставувани прашања

НАЈЧЕСТО ПОСТАВУВАНИ ПРАШАЊА

1.Are ви фабрика или трговско друштво?

Ние сме професионални производител на пластични производи фабрика, која е основана во 2006 година.

2.How да се добие најдобра цена?

1) Ве молиме да ни кажете како шише капацитет ви треба, ако имате сликата, е угодно го испрати до мене по пошта или whatsapp.

2) Ве молиме кажете ни колку шише ќе нареди, па ние може да ви даде најдобра цена.

3.How можам да добијам некои примероци? бесплатно е тоа?

Пример е бесплатна, но товарни е да се соберат или да ни ја плати Експрес цена.

4. Може да се направи нов калап со кориснички големина ми е потребно?

Да, ние може да се направи калап за вас.

5.How да ја добиете вашата помош доколку е потребно?

Можете да ги e-mail на нас директно, остави пораки на Tradmanager или да додадете на нашите Whatsapp + 8613922971758.we ќе ви одговори што е можно поскоро.


WhatsApp Онлајн Chat!