Контактирајте не

Dongguan Xianglin пластични производи копродукции, Ltd

адреса

4-5 зграда, Meide Индустриски парк, Ли села, Xiegang Таун, Dongguan Сити, провинција Гуангдонг, Кина

Е-пошта

amy_wen@dgxianglin.com
ming-zhang@dgxianglin.com
sara_sales01@dgxianglin.com

телефон

Тел: +86 769 87638818
Тел: +86 13922971758
Тел: +8613790579715
Факс: +86 769 39008210

часа

Понеделник-saturaday 08:00-06:00


WhatsApp Онлајн Chat!