• banner1
  • banner2
  • banner36

добредојден

Обезбедување на клиент управувано решенија од 2006 година!

FOCUS ON TODAY'S QUALITY, WIN TOMORROW'S MARKET

Dongguan Xianglin пластични производи копродукции, Ltd е производство на пластични шишиња од 2006 година и фабриката се наоѓа во Dongguan, познатиот глобалната manufactruing град во China.Xianglin е специјализирана за производство на шишиња кои се прават од HDPE, ПП, ПЕТ, PS и акрилик додатоци за здравствена заштита, храна, лекови и козметика.

 

Xianglin има повеќе од 6.000 контејнери и куќишта понуди, од сина, портокалова јасно зелена, килибар и природни пластично шише тегли. Секој сад има асортиман на стилови затворање и бои за да изберете од. Ние им служи на клиентите во целиот свет и се горди да работат со слично двете големи и мали бизниси.  Xianglin исто така нуди и дополнителни услуги како што украсување, обичај мувла дизајн и производство, и more.We со нетрпение очекуваме да ви служат понатаму и се надевам дека ќе уживате во нашиот сајт!

РАИР повеќе
  • PROFESSSIONAL
  • 11
  • Нов банер 2
WhatsApp Онлајн Chat!